Eksperci ds. nieruchomości
w zasięgu Twojej ręki
show-menu
Specjalista rynku nieruchomości
Mazurskie Biuro Nieruchomości Sobolewski & Pstrak
marker Adres biura
11-500 Giżycko ul. Dąbrowskiego 13
marker tel. 604 840 266 marker dariusz.sobolewski@pkn.org.pl Informacja o partnerze white arrow
Specjalista rynku nieruchomości

DARIUSZ SOBOLEWSKI

Partner Zarządzający Polskiego Konsorcjum Nieruchomości

GIŻYCKO - MAZURY - POLSKA

 

Współwłaściciel Mazurskiego Biura Nieruchomości w Giżycku.

Absolwent Akademii Rolniczej w Poznaniu na kierunku Leśnictwo. Ukończył studia podyplomowe w zakresie szacowania i wyceny nieruchomości, marketingu i zarządzania oraz kurs zarządcy nieruchomości. Od 1995 roku związany z rynkiem nieruchomości. Początkowo zajmował się nieruchomościami i inwestycjami w Lasach Państwowych .

Od 2002 pośrednik w obrocie nieruchomościami z licencją nr 2705. Współpracował w przygotowaniu wielu przedsięwzięć deweloperskich od fazy analizy rynku do zakończenia procesu sprzedaży. Współpracował z wieloma profesjonalistami rynku nieruchomości, biurami projektowymi, architektami, wykonawcami i zarządcami.

Członek Warmińsko-Mazurskiego Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Prezes zarządu stowarzyszenia w latach 2004-2007. Posiadacz, prestiżowej złotej odznaki PFRN w uznaniu wieloletniego zaangażowania i wkładu pracy w działaniu na rzecz środowiska oraz rozwoju polskiego rynku nieruchomości. Dwukrotnie Otrzymał wyróżnienie PFRN za wkład w rozwój zawodu i rynku nieruchomości.