Eksperci ds. nieruchomości
w zasięgu Twojej ręki
show-menu

Aktualności

18 02.2016 newest offer
Partner PKN

Ciekawe wydarzenia w „Krzewscy Nieruchomości” s.c. w 2016 r

newest offer
Partner PKN
18.02.2016

Nowy 2016 rok rozpoczęliśmy jak zawsze z dużym zaangażowaniem i zapałem do dalszej pracy. Nieustannie szkolimy się i podnosimy kwalifikacje całego naszego  zespołu i dlatego jesteśmy postrzegani jako nowoczesna, dynamiczna i najlepiej poinformowana firma w regionie podlaskim

W dniu 22 stycznia 2016 r Izabella Krzewska wzięła udział X Krajowej Konferencji Rynku Nieruchomości PTEIDRN organizowanej w Łodzi, która była jednocześnie sesją Powszechnej Akademii Nieruchomości PTIDRN. Konferencja miała wyjątkowo uroczysty charakter. Uczestnikami konferencji byli min Dyr. Grzegorz Majcherczyk w imieniu Ministra Infrastruktury i Budownictwa Andrzeja Adamczyka, Pani Prezydent Miasta Łodzi  Hanna Zdanowska oraz dyr. Ryszard Podladowski w imieniu Marszałka Województwa Łódzkiego Witolda Stępnia.

Podczas konferencji referaty na tematy związane z rynkiem nieruchomości wygłosili min:

- Prof.dr.hab. Marek Bryks - referat na temat „Wybrane problemy rynku nieruchomości”

- Prof.dr.hab. Romuald Jończy – referat na temat „Demografia a rynek nieruchomości”

- Prof. zw. dr hab. Ewa Kucharska Stasiak – referat na temat „Długookresowe uwarunkowania rozwoju rynku nieruchomości”

- dr. Marcin Obijalski – referat na temat „Rewitalizacja nieruchomości”

- dr. Joanna Mikołajczyk – referat na temat „Problematyka obrotu nieruchomościami rolnymi w świetle projektowanych zmian ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego”

Także w styczniu 2016 r pracownicy firmy Krzewscy Nieruchomości s.c. przeszli bardzo ciekawe, wewnętrzne szkolenie dotyczące poprawienia jakości prezentowanych ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości na różnych portalach internetowych min OtoDom, Gratka, bialystokonline itp. oraz techniki wykonywania i obróbki zdjęć nieruchomości.

W lutym 2016 r uczestniczyliśmy w merytorycznym spotkaniu biur nieruchomości regionu podlaskiego działających w systemie wymiany ofert  pod nazwą Lider House, którego jesteśmy aktywnym członkiem. Na spotkaniu poruszane były min. istotne zagadnienia związane z ciągle zmieniającym się rynkiem nieruchomości. 

 

Izabella Krzewska