Eksperci ds. nieruchomości
w zasięgu Twojej ręki
show-menu

Aktualności

02 10.2017 newest offer
Partner PKN

Konferencja " Rozwój przestrzenny miasta Rzeszowa - teraźniejszość i przyszłość" - Certus Nieruchomości

newest offer
Partner PKN
02.10.2017

Konferencja  " Rozwój przestrzenny miasta Rzeszowa - teraźniejszość i przyszłość" - 29.09.2017 r.

W dniu 29.09.2017 r. jeden z naszych Partnerów - biuro nieruchomości Certus z Rzeszowa miał zaszczyt na zaproszenie Prezydenta Miasta Rzeszowa uczestniczyć w spotkaniu, którego uczestnikami byli zaproszeni goście z Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań z Krakowa, a więc przedstawiciele firm deweloperskich, budowlanych i pracowni architektonicznych.

Prezes Certus Nieruchomości Jaromir Rajzer za pomocą przygotowanej prezentacji opowiedział zebranym gościom z Małopolskim o rynku mieszkaniowym w stolicy Podkarpacia, który w ostatnim czasie przeżywa rozkwit. Wciąż padają rekordy w ilości oddanych do użytkowania nowych mieszkań.

Po konferencji zebrani goście udali się w objazd po najciekawszych inwestycjach mieszkaniowych w Rzeszowie, które są obecnie w realizacji lub zostały niedawno oddane do użytku.  

Poniżej krótka fotorelacja z wydarzenia ..