Eksperci ds. nieruchomości
w zasięgu Twojej ręki
show-menu

Aktualności

28 10.2015 newest offer
Partner PKN

PODPISANIE UMOWY POMIĘDZY POLSKIM KONSORCJUM NIERUCHOMOŚCI I FLATHUNTERS.PL

newest offer
Partner PKN
28.10.2015

Dnia 20.10.2015 r podczas konferencji w Millenium Plaza w Warszawie poświęconej najważniejszym kwestiom rynku mieszkaniowego w Polsce doszło do przełomowego wydarzenia w historii PKN jakim było podpisanie umowy pomiędzy POLSKIM KONSORCJUM NIERUCHOMOŚCI I FLATHUNTERS.PL  

Z ramienia Polskiego Konsorcjum Nieruchomości sp. z o.o. umowę podpisali Prezes Zarządu Witold Czapla oraz Prokurent Wiesław Groszyk. Za Flathunters sp. z o.o. umowę podpisał prokurent Konrad Bernaciak

FLATHUNTERS.PL to przede wszystkim jedna z najlepszych na rynku baz ofert rynku pierwotnego. To także zaawansowane narzędzie do wyszukiwania ofert, oraz wsparcie ekspertów w całym procesie zakupu, od wyboru oferty do odbioru mieszkania.

Podpisane porozumienie zakłada m.in. szeroką współpracę przy współorganizacji lub partnerstwie merytorycznym w organizowanych konferencjach, szkoleniach, udostępnianiu raportów i analiz wykonywanych przez PKN jak również wspólnym tworzeniu otoczenia gospodarczego pozwalającego na konstruowanie ofert współpracy skierowanych do środowiska deweloperów.

Ponieważ, głównym przedmiotem działalności gospodarczej prowadzonej przez PKN jest szeroko rozumiana działalność doradcza w zakresie rynku nieruchomości oraz w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. PKN posiada szeroką wiedzę i doświadczenie w powyższym zakresie a zasięgiem działania obejmuje obszar Polski, a. głównym przedmiotem działalności gospodarczej prowadzonej przez Flathunters jest działalność w zakresie obsługi systemów informatycznych, tworzenia unikalnych rozwiązań IT dla obsługi rynku nieruchomości. Flathunters posiada szeroką wiedzę w zakresie obsługi informatycznej pierwotnego rynku nieruchomości oraz stworzył oprogramowanie do jego obsługi, strony umowy PKN i Flathunters postanowiły podjąć działanie polegające na stworzeniu profesonalnego systemu obsługi klientów, z wykorzystaniem systemu informatycznego i platformy internetowej Flathunters i wiedzy i doświadczenia PKN oraz stworzenia ogólnopolskiej struktury sprzedażowej dla pierwotnego rynku nieruchomości przy wykorzystaniu umiejętności i profesjonalnej wiedzy obu partnerów.

 

27 października 2015 r.
Cezary Pstrak
Rzecznik PKN