Eksperci ds. nieruchomości
w zasięgu Twojej ręki
show-menu

Aktualności

22 10.2015 newest offer
Dominik Niedźwiedzki

POLSKIE KONSORCJUM NIERUCHOMOŚCI jako partner w I Konferencji Flathunters.pl dnia 20.10.2015 na temat „Przyszłość Rynku Nieruchomości w Polsce”.

newest offer
Dominik Niedźwiedzki
22.10.2015

Dnia 20.10.2015 r odbyła się konferencja w Millenium Plaza w Warszawie poświęcona najważniejszym kwestiom rynku mieszkaniowego w Polsce. W spotkaniu uczestniczyli czołowi przedstawiciele branży nieruchomości w Polsce, a nawet i zza granicy.

PKN wystąpiło w roli partnera merytorycznego.

W konferencji uczestniczyło ponad 120 osób tj. przedstawiciele firm developerskich, agencji nieruchomości, kancelarii prawniczych, firm budowlanych, firm nowej technologii oraz przedsiębiorstw okołobranżowych.

Konferencja rozpoczyna cykl wydarzeń poświęconych budowaniu środowiska współpracy w branży nieruchomości. Członkowie PKN uczestniczyli w charakterze prowadzących panele dyskusyjne oraz jako eksperci branży nieruchomości.

Aneta Krygier Partner Zarządzający Polskiego Konsorcjum Nieruchomości; specjalista Komercyjnych Nieruchomości Inwestycyjnych poprowadziła panel pt.: „Pieniądze przeciekają przez palce - komplementarność usług drogą do pozyskania lojalności klienta” w którym uczestniczyli: Cezary Pstrak jako Wiceprezes Zarządu MBN Nieruchomości Konsulting, Prawnik,  specjalista rynku nieruchomości a także Alina Górniak – Manager ds. sprzedaży, Grast MTB (wykończenie wnętrz pod klucz), Maria Semczyszyn – Dyrektor Generalna Home Stagers Network Polska (home staging) oraz Robert Czerwiński – Wiceprezes Zarządu, Alex T. Great Doradcy Finansowi

Witold Czapla prezes PKN oraz Partner Zarządzający Polskie Konsorcjum Nieruchomości poprowadził panel pt.: „Jak pozyskiwać i szkolić agentów na nowym rynku? Pokolenie Y wchodzi na rynek pracy” w którym uczestniczyli: Grzegorz Dobrowolski - Członek Zarządu Europejskiej Grupy Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, Członek Zarządu CEPI (European Assosiation of Real Estate Prefesionals), Michał Kołtyś – Prezes Zarządu Investorius, coach, trener biznesu. Joanna Iwanowska-Nielsen - Tara HR Consulting oraz Marcin Osman – Coach  sprzedaży

Najwięcej emocji wzbudził panel prowadzony przez Darka Sobolewskiego Partnera Zarządzającego w Polskim Konsorcjum Nieruchomości  pt.: „Razem możemy więcej, czyli współpraca developerów z agencjami nieruchomości” gdzie swoje opinie wyrażali Ryszard Słowiński – Prezes BGK Nieruchomości, Paulina Benda – Członek Zarządu Emmerson S.A. Ewa Radojewska – Dyrektor Generalny Volumetric Polska, Członek Zarządu Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz  oraz Ireneusz Obuchowicz – właściciel Jazz House.

Podczas konferencji dużo czasu poświęcono nowym technologiom, reklamie oraz IT wspierających rozwój budownictwa mieszkaniowego i rynku usług nieruchomościowych.
Celem wydarzenia było dostarczenie wysokiej jakości merytorycznych treści, które pozwolą na zdobycie dodatkowej, cennej wiedzy z obszaru rynku mieszkaniowego.

Wykazano także metody dla środowiska do nawiązywania współpracy z podmiotami branży nieruchomości.
 

Konferencja zakończyła się dużym sukcesem. Jednym z wydarzeń było podpisanie umów o współpracy. Polskie Konsorcjum Nieruchomości na mocy zawartego porozumienia zostało parterem strategicznym Flathunters sp. z.o.o. Podpisane porozumienie zakłada m.in. szeroką współpracę przy współorganizacji lub partnerstwie merytorycznym w organizowanych konferencjach, szkoleniach, udostępnianiu, raportów i analiz wykonywanych przez PKN jak również wspólnym tworzeniu otoczenia gospodarczego pozwalającego na konstruowanie ofert współpracy skierowanych do środowiska deweloperów.

 

22 października 2015 r.
Cezary Pstrak
Rzecznik PKN