Eksperci ds. nieruchomości
w zasięgu Twojej ręki
show-menu

Aktualności

04 07.2017 newest offer
Partner PKN

Warsztaty eksperckie w Gliwicach organizowane przez Polski Instytut Wyceny

newest offer
Partner PKN
04.07.2017

 

W Gliwicach odbyły się warsztaty eksperckie "Typologia nieruchomości i cechy rynkowe determinujące wartość. W stronę środowiskowej standaryzacji opisu nieruchomości i wypracowania wspólnego języka", w których wziął udział Pan Witold Czapla - Prezes Polskiego Konsorcjum Nieruchomości.

W gronie osób posiadających spore doświadczenie na rynku nieruchomości poprzez aktywną działalność tj. rzeczoznawców majątkowych, czy pośredników w obrocie nieruchomościami szczegółowej analizie zostały poddane definicje typów nieruchomości oraz ich cechy.

 

Poniżej mała relacja fotograficzna ze spotkania.