Eksperci ds. nieruchomości
w zasięgu Twojej ręki
show-menu

Aktualności

03 09.2015 newest offer
Partner PKN

Wydarzenia, w których uczestniczyli nasi Partnerzy. Sesja Rady Miasta Rzeszowa.

newest offer
Partner PKN
03.09.2015

W dniu 25.08.15 r. jeden z naszych Partnerów z regionu Podkarpacia- Biuro Nieruchomości Certus wzięło czynny udział w sesji Rady Miasta. Na zaproszenie Prezydenta Rzeszowa oraz Przewodniczącego Rady Miasta prezes Biura Nieruchomości Certus przedstawił ciekawą prezentację podsumowującą rzeszowski rynek mieszkaniowy oraz omówił wybrane programy rządowe, z dofinansowania których młodzi ludzie mogą skorzystać decydując się na zakup mieszkania.
Jednym z punktów posiedzenia było omówienie wniosku części radnych dot. "Programu budowy mieszkań dla młodych rodzin."

Wszyscy obecni bardzo chętnie uczestniczyli w dyskusji, zadając wiele pytań Panu Jaromirowi Rajzerowi, który posiada szeroką wiedzę oraz doświadczenie na rynku nieruchomości. Po wystąpieniu udzielił  wielu wypowiedzi do gazet oraz telewizji lokalnych, które na bieżąco transmitowały całe wydarzenie.