Eksperci ds. nieruchomości
w zasięgu Twojej ręki
show-menu

Aktualności

19 12.2016 newest offer
Partner PKN

XVI edycja Konkursu " O Kryształową Cegłę" - Certus Nieruchomości w Rzeszowie

newest offer
Partner PKN
19.12.2016

W dniu 9.12.2016 r. w Filharmonii i. H. Wieniawskiego w Lublinie odbyła się uroczysta Gala XVI edycji Konkursu "O Kryształową Cegłę" - na najlepszą inwestycję budowlaną po obu stronach wschodniej granicy granicy Unii Europejskiej na szlaku Słońca i Śniegu, w której uczestniczył jeden z naszych Partnerów - Certus Nieruchomości z Rzeszowa. 

Organizatorem konkursu jest Polskie Towarzystwo Mieszkaniowe w Lublinie, na czele z prezesem P. Kazimierzem Widysiewiczem. Plebiscyt ten jest przeglądem zrealizowanych w danym roku inwestycji budowlanych Europy Wschodniej, spośród których nagrodzone i wyróżnione są najlepsze. Głównym celem przedsięwzięcia jest promocja najciekawszych inwestycji jak i pobudzanie aktywności ekonomicznej, gospodarczej i obywatelskiej regionów Europy Wschodniej. 

Zgłoszone obiekty były podzielone na kilka kategorii w zależności od rodzaju i przeznaczenie budynku tj. obiekty oświatowe, obiekty użyteczności publicznej, budynki mieszkalne, budynki mieszkalno-usługowe, obiekty sportowo-rekreacyjne, przestrzenie publiczne, obiekty zdrowia, ekoinwestycje, zespoły i obiekty mieszkaniowe na terenach rewitalizowanych, rewaloryzacje obiektów zabytkowych.

Wśród tegorocznych laureatów znalazło się kilka obiektów z województwa podkarpackiego m.in. Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Jasionce, czy Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II WŚ im. Rodziny Ulmów w Markowej.

Certus Nieruchomości od wielu lat wspiera Polskie Towarzystwo Mieszkaniowe w organizacji konkursu.