Eksperci ds. nieruchomości
w zasięgu Twojej ręki
show-menu
Specjalista Komercyjnych Nieruchomości Inwestycyjnych
Biuro Obrotu Nieruchomościami „ATENA” s. c. Aneta Krygier & Andrzej Olszewski
marker Adres biura
42-202 Częstochowa Al. N.M.P. 31
marker tel. 34 366 99 97 marker aneta.krygier@pkn.org.pl Informacja o partnerze white arrow
Specjalista Komercyjnych Nieruchomości Inwestycyjnych

ANETA KRYGIER

Partner Zarządzający Polskiego Konsorcjum Nieruchomości

CZĘSTOCHOWA - ŚLĄSK - POLSKA

 

Od ponad 20 lat zajmuje się pracą w sektorze rynku nieruchomości, współtworząc firmę „Atena”. Specjalizuje się w rynku nieruchomości inwestycyjnych, wymagającym obszernej wiedzy i dużego doświadczenia.

Aneta odpowiada w firmie za kierowanie zespołami zadaniowymi powoływanymi do przygotowywania procesów przedinwestycyjnych.

Aktualnie w firmie zajmuje się przygotowywaniem procesów inwestycyjnych, budową sieci handlowych jak również negocjowaniem / renegocjowaniem warunków umów najmu i zarządzaniem tymi umowami.

Aneta Krygier jest absolwentką Politechniki Częstochowskiej; posiada liczne tytuły i odznaczenia, z których do najważniejszych należy zaliczyć międzynarodowy tytuł” Eksperta Inwestycyjnych Nieruchomości Komercyjnych CCIM”, oraz honorowe wyróżnienie Ministra Infrastruktury „ Zasłużony dla budownictwa” .

W latach 2007-2013 prowadziła zajęcia na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie i Wyższej Szkole Finansów i Administracji w Sopocie.

Wykładowca i prelegent na Kongresach Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, Kongresie Gospodarczym w Częstochowie, oraz licznych szkoleniach organizowanych przez Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.