Eksperci ds. nieruchomości
w zasięgu Twojej ręki
show-menu
Specjalista rynku nieruchomości
Biuro Obsługi Nieruchomości „POSESOR”
marker Adres biura
25-501 Kielce ul. Sienkiewicza 76 lok. 315
marker tel. 501 524 055
marker www: posesor.pl
marker krzysztof.badel@pkn.org.pl Informacja o partnerze white arrow
Specjalista rynku nieruchomości

KRZYSZTOF BĄDEL

inż. budownictwa - doradca rynku nieruchomości

Partner Polskiego Konsorcjum Nieruchomości

KIELCE - REGION ŚWIĘTOKRZYSKI - POLSKA

 

Od ponad 20 lat zajmuje się pracą w sektorze rynku nieruchomości m. in. w ramach prowadzonej własnej firmy p.n. Biuro Obsługi Nieruchomości „POSESOR” z siedzibą w Kielcach. Jego firma posiada stabilną i ugruntowaną pozycję rynkową, a zespół pracowników i współpracowników wyróżnia się wysokimi standardami obsługi i doskonałą znajomością rynku nieruchomości.

Na rynku nieruchomości specjalizuje się w szeroko rozumianym doradztwie ukierunkowanym na działalność inwestycyjną w branży nieruchomości, łącznie z wyceną nieruchomości i pośrednictwem w obrocie nieruchomościami.

Krzysztof Bądel jest absolwentem Politechniki Świętokrzyskiej, Wydział Budownictwa w Kielcach. W swoim dorobku ma szereg uprawnień i tytułów zawodowych, w szczególności:

od 1983 r. – mgr inż. budownictwa (uprawnienia budowlane nr ewid. 215/83),

od 1994 r. – rzeczoznawca majątkowy (uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości nr 1228 nadane przez Ministra Gospodarki Przestrzennej
i Budownictwa),

od 2008 r. – tytuł Uznany Europejski Rzeczoznawca - Recognised European Valuer REV (nadany przez Europejską Grupę Rzeczoznawców Majątkowych TEGoVA) ,

od 2000 r. – pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja zawodowa nr 1074 wydana przez Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast),

od 1991 r. – biegły sądowy m. in. w zakresie szacowania nieruchomości przy Sądzie Okręgowym w Kielcach (Adm.-0111-384/12).

Odbył szereg specjalistycznych kursów i szkoleń w obszarze szeroko pojętej obsługi rynku nieruchomości, głównie dotyczących zagadnień z zakresu prawa nieruchomości, zagadnień technicznych w dziedzinie budownictwa i geodezji, doradztwa na rynku nieruchomości, szacowania nieruchomości dla różnych potrzeb, finansowania nieruchomości, obsługi klienta i technik sprzedaży.

Krzysztofa cechuje profesjonalizm, realizacja postawionych celów, skuteczność oraz otwartość na współpracę z innymi.