Eksperci ds. nieruchomości
w zasięgu Twojej ręki
show-menu
Doradca Rynku Nieruchomości
Obsługa Inwestycyjna Nieruchomości Czapla&Czapla
marker Adres biura
44-100 Gliwice ul. Górnych Wałów 7
marker tel. 600 976 027 marker witold.czapla@pkn.org.pl Informacja o partnerze white arrow
Doradca Rynku Nieruchomości

WITOLD CZAPLA

Partner Zarządzający Polskiego Konsorcjum Nieruchomości

GLIWICE - ŚLĄSK - POLSKA

 

Współtworzył firmę zajmującą się od 1982 roku obsługą rynku nieruchomości. Do końca października 2014 firma działała pod nazwą Agencja Nieruchomości Nitka & Czapla, obecnie Obsługa Inwestycyjna Nieruchomości Czapla & Czapla.

Witold specjalizuje się w obsłudze rynku nieruchomości inwestycyjnych wymagającym specjalistycznej wiedzy oraz dużego doświadczenia.

Odpowiada za merytoryczne i organizacyjne kierowanie zespołem współpracowników, ponadto współtworzy i współpracuje z zespołami zadaniowymi powoływanymi do przygotowywania procesów przed inwestycyjnych i inwestycyjnych.

 

Witold jest absolwentem Politechniki Śląskiej, posiada liczne wyróżnienia, z których do najważniejszych należy zaliczyć Złotą Odznakę Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości , oraz złoty medal „ Za Długoletnią Służbę” nadany przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polski .

W latach 1999-2014 prowadził zajęcia na studiach podyplomowych Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Śląskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz na wielu innych renomowanych uczelniach w Polsce.

Wykładowca i prelegent na licznych szkoleniach, seminariach i kongresach związanych z rynkiem nieruchomości.