Eksperci ds. nieruchomości
w zasięgu Twojej ręki
show-menu

O nas


Konsorcjum świadczy usługi na terenie całego kraju z niespotykaną dotychczas wszechstronnością oraz jakością. Usługa obejmuje pośrednictwo, doradztwo
konsulting w obrocie nieruchomościami w tym wykonanie opinii, ekspertyz, analiz i due diligence.

Usługa nastawiona jest na obsługę osób indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych krajowych i zagranicznych, z wykorzystaniem szerokiej bazy unikatowych nieruchomości oraz pakietu zróżnicowanych usług np. sporządzenia planu realizacji inwestycji, działań organizacyjno prawnych zakończonych uzyskaniem zezwolenia na budowę, warunków zagospodarowania, podziałem czy odbiorem końcowym projektu.

Polskie Konsorcjum Nieruchomości to grupa specjalistów pracujących na terenie Polski związanych szczególnie z lokalnymi i regionalnymi rynkami nieruchomości, obsługującymi również rynek krajowy.

Osoby związane z Polskim Konsorcjum Nieruchomości wywodzą się z różnych zawodów oraz posiadają różne wykształcenie w tym prawne, ekonomiczne i techniczne. Praktykują w zawodach prawniczych, adwokata czy radcy prawnego, są także rzeczoznawcami majątkowymi, zarządcami nieruchomości, pośrednikami w obrocie nieruchomościami oraz deweloperami. Doświadczenie zawodowe zdobywały w trakcie prowadzenia wieloletniej działalności gospodarczej.