Eksperci ds. nieruchomości
w zasięgu Twojej ręki
show-menu
marker

KRUK NIERUCHOMOŚCI ANNA KRUK

50-043 Wrocław ul.Podwale 15
marker +48 693 444 000
+48 713 400 400

marker Firma

Firma KRUK NIERUCHOMOŚCI powstała w 1993. 
Zadanie jakie sobie postawiła była obsługa rynku nieruchomości, skierowana zarówno do podmiotów gospodarczych jak również osób fizycznych.

Obsługujemy następujące lokalizacje: Brzeg , Oleśnica , Oława , Trzebnica , Wrocław
Przejdź do strony Partnera white arrow
KRUK NIERUCHOMOŚCI ANNA KRUK
WROCŁAW - DOLNY ŚLĄSK - POLSKA

Firma KRUK NIERUCHOMOŚCI powstała w 1993 r.

Zadanie jakie sobie postawiła była obsługa rynku nieruchomości, skierowana zarówno do podmiotów gospodarczych jak również osób fizycznych. W ramach swoich usług firma zapewnia profesjonalne i kompleksowe usługi z zakresu rynku nieruchomości ,sprzedaży ,wynajmu, kupna, najmu nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych, doradztwo inwestycyjne, obsługę prawna, a także pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. W trosce o dobro klienta wykorzystujemy wszelkie dostępne systemy obsługi oraz korzystamy z ogólnopolskiej i światowej internetowej bazy danych.

O sukcesie naszej firmy decydują Klienci , dlatego też zadowolenie i satysfakcja każdego z nich jest kluczowym elementem strategii firmy i gwarancji jej sukcesu. Dążymy do stałego podnoszenia jakości świadczonych usług zgodnie z wymaganiami Klienta , przepisami prawa oraz regulacjami wewnętrznymi firmy. Wychodzimy z założenia ,iż bez odpowiedniej jakości nie jest możliwe zdobycie szacunku i uznania Klientów jak również skutecznego konkurowania wewnątrz branży. Wiemy ,że osiągnięcie celów jakościowych możliwe jest dzięki naszej orientacji na jakość inwencji, dobrej orientacji oraz serca wkładanego w wykonywanie obowiązków.

Zatrudniamy 13 wysoce wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników gwarantujących realizację każdego zlecenia Klienta zgodnie z jego wymaganiami. Wysokie Kwalifikacje naszych pracowników, rzetelność i doświadczenie w wykonywanych pracach zyskały nam wielu zadowolonych klientów. O jakości usług świadczonych przez Firmę Kruk Nieruchomości najlepiej świadczy zadowolenie naszych Klientów. 
Nasze plany na przyszłość nie są ograniczone do utrzymania bieżącej gamy wykonywanych usług, ale są ukierunkowane na ciągłe zwiększanie obrotów naszej organizacji poprzez zdobywanie nowych Klientów, oraz zwiększanie gamy oferowanych im usług, przy równoczesnym utrzymaniu uzgodnionej jak najwyższej jakości wykonywanych zleceń.

Oferty nieruchomości

newest offer
Dolnośląskie / Wrocław Lokalizacja: Wrocław Powierzchnia: 11150 m2 Forma własności: Cena: 6 467 000 PLN
newest offer
Dolnośląskie / Wrocław Lokalizacja: Wrocław Powierzchnia: 28000 m2 Forma własności: Cena: 14 840 000 PLN
newest offer
Dolnośląskie / Wrocław Lokalizacja: Wrocław Powierzchnia: 4957 m2 Forma własności: Cena: 15 000 000 PLN