Eksperci ds. nieruchomości
w zasięgu Twojej ręki
show-menu
marker

Partnerzy Nieruchomości

00-137 Poznań ul. Elektoralna 11/5
marker 22 654-19-40
22 654-19-40

marker Firma

Firma Partnerzy Nieruchomości powstała w 1996 roku

Jesteśmy rozpoznawalną, stabilną firmą działającą na poznańskim rynku nieruchomości. Zajmujemy się świadczeniem usług z zakresu sprzedaży, najmu, doradztwa a także usług dodatkowych, jak: home staging, wycena nieruchomości, pośrednictwo finansowe oraz ubezpieczeniowe. Sprzedajemy i wynajmujemy przede wszystkim lokale mieszkalne, biurowe, zajmujemy się poszukiwaniem i sprzedażą działek, domów, jak i większych obiektów komercyjnych. Współpracujemy zarówno z osobami fizycznymi, jak i podmiotami gospodarczymi.

Przejdź do strony Partnera white arrow
Partnerzy Nieruchomości
POZNAŃ - WIELKOPOLSKA - POLSKA

Na poznańskim rynku nieruchomości działamy z powodzeniem od wielu lat, jesteśmy biurem zrzeszonym w Wielkopolskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (WSPON), jesteśmy członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN) oraz Partnerem w Polskim Konsorcjum Nieruchomości (PKN).
W trosce o dobro klienta wykorzystujemy wszelkie dostępne systemy obsługi oraz korzystamy z ogólnopolskiej i światowej internetowej bazy danych. Współpracujemy z różnymi specjalistami z wielu branż związanych z sektorem nieruchomości: rzeczoznawcy majątkowi, zarządy, architekci, geodeci, geolodzy, notariusze, prawnicy, doradcy podatkowi.
O sukcesie naszej firmy decydują Klienci, dlatego też zadowolenie i satysfakcja każdego z nich jest naszym kluczowym celem. Dążymy do stałego podnoszenia naszych kwalifikacji, a tym samym jakości świadczonych przez nas usług. O jakości usług świadczonych przez Firmę Partnerzy Nieruchomości najlepiej świadczy zadowolenie naszych Klientów.

Staramy się zawsze dostosować nasze działania do potrzeb indywidualnego klienta. Oprócz klasycznego pośrednictwa – doradzamy, konsultujemy, sprawdzamy, dyskutujemy, przedstawiamy opinie, udzielamy wskazówek, wspieramy negocjacje.Transakcje przeprowadzamy w sposób kompleksowy – od A do Z.

Aktywnie współpracujemy z innymi agentami nieruchomości oraz z wieloma specjalistami, którzy wspomagają nas w całym procesie transakcji odbywających się na rynku nieruchomości. Przedstawiamy tylko aktualne, sprawdzone oferty; współpracujemy z wieloma portalami o tematyce nieruchomościowej. Korzystamy z bardzo wielu źródeł pozyskiwania informacji

Partnerzy Nieruchomości - to wiedza, stabilność, doświadczenie a także profesjonalizm; to nowy standard biura świadczącego usługi na rynku nieruchomości

Zachęcamy Państwa do współpracy z nami.

Oferty nieruchomości

newest offer
Wielkopolskie / Biedrusko Lokalizacja: Biedrusko Powierzchnia: m2 Forma własności: Cena: 845 000 PLN