Eksperci ds. nieruchomości
w zasięgu Twojej ręki
show-menu
marker

Biuro Obsługi Nieruchomości „POSESOR”

25-501 Kielce ul. Sienkiewicza 76 lok. 315
marker 41 34 70 900 / 501 524 055
41 34 70 901
marker www: posesor.pl

marker Firma

Biuro Obsługi Nieruchomości „POSESOR” z siedzibą w Kielcach istnieje od 1992 r. Właścicielem Biura jest Krzysztof Bądel.

 

 

Obsługujemy następujące lokalizacje: Jędrzejów , Kielce , Końskie , Ostrowiec Świętokrzyski , Skarżysko-Kamienna , Starachowice
Przejdź do strony Partnera white arrow
Biuro Obsługi Nieruchomości „POSESOR”
KIELCE - ŚWIĘTOKRZYSKIE - POLSKA

Jesteśmy firmą o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej. Wysokie standardy obsługi oraz doskonała znajomość rynku nieruchomości to podstawa naszego działania. Posiadamy wieloletnią praktykę w zakresie szeroko pojętej obsługi rynku nieruchomości. Specjalizujemy się w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami oraz wycenie nieruchomości. Posiadamy także wymagane kwalifikacje i fachową wiedzę na temat rynku nieruchomości oraz wystarczające zaplecze kadrowe umożliwiające nam pełną dyspozycyjność oraz szybkie wykonywanie zleceń. Aktualnie w firmie poza właścicielem zatrudnione są dwie osoby na pełnym etacie. Dzięki ponad 20-letniej obecności na rynku nieruchomości uzyskaliśmy bardzo dobrą znajomość naszego regionu.

W zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oferujemy między innymi profesjonalną i kompleksową obsługę organizacyjno-prawną przy kupnie, sprzedaży, najmie i wynajmie nieruchomości na rynku mieszkaniowym oraz komercyjnym, w tym:

 • wnikliwą analizę i weryfikację stanu prawnego,
 • udzielenie wskazówek w zakresie przygotowania nieruchomości do prezentacji, prezentowania nieruchomości, wykorzystywania i przekazywania informacji od skiero-wanych klientów,
 • przedstawienie opinii o sytuacji rynkowej i możliwości sprzedaży, pomocy w ustaleniu ceny ofertowej i jej korygowania,
 • sporządzenie oferty nieruchomości i rzetelną reklamę oferty w prasie oraz portalach nieruchomościowych,
 • bieżące omawianie przebiegu realizacji umowy i ewentualne korygowanie warunków oferty stosownie do aktualnej sytuacji rynkowej i prognoz rozwoju rynku,
 • pomoc w negocjowaniu warunków umowy i nadzór nad całością transakcji.

W zakresie doradztwa w obszarze rynku nieruchomości i inwestycji budowlanych oferujemy między innymi przedstawienie informacji dotyczących:

 • wartości rynkowej posiadanej nieruchomości,
 • wartości rynkowej nieruchomości jaką zamierzamy nabyć/wynająć,
 • rentowności planowanej inwestycji,
 • przewidywanego czasu sprzedaży danej nieruchomości,
 • prognozę opłacalności dowolnej inwestycji w nieruchomości,
 • efektywności inwestowania w nieruchomości i ich rozwoju,
 • skutków finansowych uchwalania lub zmiany planów miejscowych,
 • wycenę nieruchomości,

W okresie działalności naszego biura przeprowadziliśmy kilkaset transakcji kupna, sprzedaży, najmu, wynajmu i zamiany różnego rodzaju nieruchomości, począwszy lokali mieszkalnych, przez lokale użytkowe (handlowe, biurowe), nieruchomości mieszkaniowe, oraz nieruchomości komercyjne (przeznaczone pod działalność usługową czy produkcyjną), a także nieruchomości zadłużone.

Ponadto świadczymy doradztwo dla podmiotów w prowadzonej działalności inwestycyjnej w branży nieruchomości. Nasza praktyka w tym zakresie skupia się na doradztwie związanym z transakcjami i procesem inwestycyjnym. Wielką zaletą prowadzonego doradztwa i opracowywanych opinii jest możliwość korzystania z profesjonalnej bazy danych obejmującej przeprowadzone transakcje (dane, w tym ceny zawarte w aktach notarialnych) na niemal całym terenie województwa świętokrzyskiego. Baza charakteryzuje się bardzo wysokim profesjonalizmem, ponieważ prowadzona jest przez grupę rzeczoznawców majątkowych. Cykliczne aktualizowanie bazy sprawia, iż stanowi ona najbardziej aktualne źródło danych. Praktycznie obejmuje wszystkie przeprowadzone na określonych rynkach transakcje wolnorynkowe i corocznie zasilana jest informacjami o przeprowadzonych transakcjach w ilości przekraczającej 5 tys. Nasza firma także od kilku lat bierze udział w badaniach rynku nieruchomości mieszkaniowych prowadzonych przez Narodowy Bank Polski.

W związku z tymże uczestnictwem co kwartał otrzymujemy informacje zbiorcze z przeprowadzonych badań o sytuacji na rynku nieruchomości, zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym, uzyskane od deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, pośredników w obrocie nieruchomościami, dotyczące m. in. cen transakcyjnych i ofertowych, które wykorzystujemy w naszej pracy. Naszym atutem jest również przynależność do elektronicznego systemu wymiany ofert MLS prowadzonego przez lokalne stowarzyszenie.Obsługujemy klientów we wszystkich segmentach rynku, zarówno klientów indywidualnych jak i korporacyjnych, pośredniczymy przy transakcjach na rynku wtórnym i pierwotnym. Wśród klientów, którzy z powodzeniem korzystali z usług naszego biura można wymienić między innymi osoby fizyczne, instytucje bankowe, instytucje państwowe, spółki akcyjne, wymiar sprawiedliwości, itp.

 

 

Oferty nieruchomości

newest offer
Świętokrzyskie / Drochów Dolny Lokalizacja: Drochów Dolny Powierzchnia: 16400 m2 Forma własności: Cena: 350 000 PLN
newest offer
Świętokrzyskie / Kielce Lokalizacja: Kielce Powierzchnia: 1000 m2 Forma własności: Cena: 1 900 000 PLN