Eksperci ds. nieruchomości
w zasięgu Twojej ręki
show-menu
marker

PROFESJA Doradztwo Prawne Nieruchomości

70-412 Szczecin Al. Niepodległości 18-22 lok. 424
marker +48(91) 812-78-88 / +48 502 77 44 84
+48(91) 812-51-75

marker Firma

Firma PROFESJA istnieje na rynku od 1992 roku. W obecnej formie firma skupia w jednym miejscu grono specjalistów różnych dziedzin oraz całe know-how związane z szeroko rozumianym rynkiem nieruchomości a także zagadnieniami prawnymi, procedurami występującymi na tym rynku.

Obsługujemy następujące lokalizacje: Goleniów , Gryfice , Gryfino , Kołobrzeg , Police , Stargard Szczeciński , Szczecin , Świnoujście
Przejdź do strony Partnera white arrow
PROFESJA Doradztwo Prawne Nieruchomości
SZCZECIN - ZACHODNIOPOMORSKIE - POLSKA

Aby sprostać oczekiwaniom i potrzebom mieszkaniowym naszych Klientów, a także zapewnić im możliwość realizacji wyjątkowych i śmiałych, a czasami skomplikowanych, inwestycji lub transakcji świadczymy usługi obejmujące w szczególności:

  • pośrednictwo i doradztwo w zakresie kupna, sprzedaży, najmu mieszkań, domów, działek, lokali oraz innych nieruchomości, także tzw. trudnych, czyli których stan prawny nie jest jednoznaczny, są obciążone lub prowadzone jest z nich postępowanie egzekucyjne

  • wspierania klientów, którzy samodzielnie znaleźli nieruchomość, ale chcą mieć pewność, że transakcja zostanie prawidłowo i bezpiecznie przeprowadzona

  • pośrednictwa w uzyskaniu kredytu potrzebnego na sfinansowanie zakupu nieruchomości

  • pomoc w prowadzeniu spraw spadkowych

  • regulowane stanów prawnych nieruchomości

  • aranżację wnętrz, w tym usługę home staging

  • doradztwo inwestycyjne i wycena nieruchomości.

Wielu Klientów zaufało nam dzięki naszym faktycznym działaniom a nie obietnicom. Są one, zgodnie z nazwą firmy, profesjonalne, pełne i świadczone na najwyższym poziomie. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, a także skuteczności nasi Klienci czują się bezpieczni na każdym etapie transakcji.

Aby utrzymać wysokie standardy firma prowadzi ustawiczne szkolenia pracowników. Ciągła, profesjonalna opieka nad Klientami daje im poczucie bezpieczeństwa i spokój, że w każdej sytuacji uzyskają pomoc, począwszy od wyszukania i znalezienia nieruchomości po jej przekazanie.

Dzięki autorskiemu oprogramowaniu dysponujemy natychmiastową i niezwykle szczegółową informacją na temat oferowanych przez nas nieruchomości. Dodatkowo zapewnienie przez nas kompleksowej obsługi, także prawnej, daje gwarancję powodzenia i obustronnej satysfakcji z dokonanej transakcji.

Oferty nieruchomości

newest offer
Zachodniopomorskie / Szczecin Lokalizacja: Szczecin Powierzchnia: 11067 m2 Forma własności: Cena: 5 800 000 PLN
newest offer
Zachodniopomorskie / Szczecin Lokalizacja: Szczecin Powierzchnia: 699,68 m2 Forma własności: Cena: 1 300 000 PLN