Eksperci ds. nieruchomości
w zasięgu Twojej ręki
show-menu

Aktualności

28 11.2014 newest offer
Partner PKN

Spotkanie " Polskiego Konsorcjum Nieruchomości"

newest offer
Partner PKN
28.11.2014

W listopadzie 2014 r. w Spale miało miejsce kolejne już spotkanie organizacyjne Partnerów Polskiego Konsorcjum Nieruchomości „PKN”. Uczestniczyło w nim 15 Partnerów z różnych miast Polski m.in. z Wrocławia, Warszawy, Kielc, Lublina, Rzeszowa. Grupę PKN tworzą osoby ściśle związane zawodowo z rynkiem nieruchomości, posiadające niepodważalne doświadczenie oraz liczne osiągnięcia.

Podczas spotkania m. in. przedstawiono Zarząd oraz Radę Nadzorczą nowo powołanej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością „Polskie Konsorcjum Nieruchomości” oraz zaprezentowano plany rozwojowe firmy, poinformowano o planowanych wydarzeniach z udziałem PKN, a w szczególności o konferencji w Rzeszowie dot. stref ekonomicznych i outsourcingu jako czynników rozwoju miejsc pracy. Omówiono propozycję udziału PKN w innych konferencjach na terenie kraju jako partnera merytorycznego. Ciekawym punktem spotkania były wygłoszone prelekcje dot. postępowań egzekucyjnych i ryzyka bankowego w odniesieniu do rynku nieruchomości.

Spotkanie przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze podczas którego zostało omówionych wiele istotnych spraw organizacyjnych związanych z działaniem PKN na rynku nieruchomości.

 

Cezary Pstrak

Rzecznik PKN